Rabaty

W ofercie serwisu TraderTeam.pl znajduje się szeroki zakres szkoleń tematycznych.

Szkolenie podstawowe jest pierwszą z możliwości dla osób rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem. Zakłada przeprowadzenie zajęć wprowadzających nawet dla osób nie będących wcześniej związanych z rynkami finansowymi.

Top Trader jest flagowym produktem firmy Trader Team Sp. z o.o. zakładającym przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia, trwającego minimum miesiąc od dnia rozpoczęcia. Całość dostosowana jest do indywidualnych predyspozycji każdego z uczestników, na podstawie przeprowadzonego wcześniej wywiadu. Jest to nic innego, jak intensywny kurs zakładający pełen dostęp do narzędzi i systemów transakcyjnych wykorzystywanych na co dzień przez zespół Trader Team.

Pakiet VIP: Optimum oraz Full, to najdroższe z usług dostępnych za pośrednictwem serwisu. Skierowane są one do najaktywniejszych z uczestników, którzy są świadomi swoich potrzeb najwyższego sortu. Celem całego rozwiązania jest praca zespołu specjalistów na rzecz traderów potrzebujących wsparcia w procesie analitycznym. Tak, aby nic nie okazało się zaskoczeniem.

Otwierający rachunek w FxPro za pośrednictwem agenta firmy inwestycyjnej Trader Team Rafał Jaworski otrzymują automatycznie rabat w wysokości 50% na wszystkie usługi!

W świecie finansów kluczem do sukcesu, bardzo często okazują się profesjonalne narzędzia. Rozumieć przez to można nie tylko dostęp do rynku międzybankowego (ECN), ale również oprogramowanie informacyjno-analityczne MetaStock®, będące najlepszym przykładem możliwej do uzyskania przewagi.

Właściciel oprogramowania, czyli agencja Thomson Reuters© swoja pozycją daje gwarancję, iż omawiane narzędzia są rzeczywiście warte swoich wysokich ocen wśród uczestników rynku z całego świata na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

Otwierający rachunek w FxPro za pośrednictwem agenta firmy inwestycyjnej Trader Team Rafał Jaworski otrzymują automatycznie rabat w wysokości 20% na zakup licencji oprogramowania MetaStock®!


Darmowe dodatki po otwarciu rachunku
  • Godzina coachingu na start.
  • Dostęp do ebooków wydawnictwa TraderTeam.pl.
  • -50% na usługi szkoleniowe TraderTeam.pl dla aktywnych traderów.
  • -20% na dane Quote Center™ oraz oprogramowanie MetaStock® (Thomson Reuters©).
  • Możliwość korzystania z trading desków i zasobów biblioteki w naszym biurze w Gdańsku.
  • Dodatkowe szkolenia i konsultacje dla stałych klientów (na żywo lub online).

Powyższe dodatki są uzupełnieniem standardowej oferty brokerskiej FxPro - opartym na korzystaniu z zasobów serwisu TraderTeam.pl.

Ważne jest, aby każda osoba rozpoczynająca współpracę była świadoma faktu, iż oferta dodatków będzie na bieżąco rozwijana.