Nadzór

knf - agent firm inwestycyjnych

Odpowiedzialnym za działalność Trader Team agenta firmy inwestycyjnej współpracującego z FxPro Financial Services Ltd jest Rafał Jaworski, który zdał odpowiedni egzamin organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Otrzymując pismo przewodnie od notyfikowanej firmy inwestycyjnej oraz spełniając przy tym szereg dodatkowych wymagań ustawowych uzyskał uprawnienia do działalności regulowanej, jako agent firmy inwestycyjnej autoryzowany i regulowany przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz współpracujący FxPro Financial Services Ltd w Polsce.

Dzięki współdziałaniu Trader Team Rafał Jaworski z Trader Team Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie przez naszych klientów nie tylko wszystkich warunków ofertowych identycznych, jak w przypadku współpracy z samym brokerem FxPro, ale również szerokiego zakresu usług dodatkowych oraz oferowanych rabatów.

cysec forex

Trader Team to jedyne miejsce w kraju, gdzie oferta dostępu do rynku międzybankowego (prawdziwy ECN, nie np. ECN/STP) powiązana jest z tak zaawansowaną organizacją w dostarczaniu materiałów edukacyjnych, coachingu/konsultacji, profesjonalnych publikacji, niezależnych danych QuoteCenter i oprogramowania MetaStock (Thomson Reuters).

W celu wykonywania powyższej działalności uruchomione zostało nowe biuro w Gdańsku (więcej informacji w dziale kontakt), gdzie możliwe jest korzystanie z 2 stanowisk (trading desks), zaopatrzonej biblioteczki z materiałami/publikacjami edukacyjnymi oraz konsultacji czy szkoleń (organizowanych w tym samym budynku).

Tylko od Ciebie zależy z jak szerokiego dostępu do oferowanych usług skorzystasz.

Załóż konto już teraz: przejdź tutaj


Wpisy rejestrowe

Poniżej podane zostały odnośniki do rejestru oraz wykazów stanowiących potwierdzenie działania na mocy regulacji nadzoru krajowego oraz europejskiego.